FW: Δράσεις με ΔΗΜΟΥΣ // Πρόγραμμα Επιβράβευσης Ανακύκλωσης (9-13 Οκτωβρίου)
![](/sites/default/files/styles/800x445/public/2023-10/4%CE%BF%20%CE%94%CE%A3%20%CE%9A%CE%91%CE%99%CE%A3%CE%91%CE%A1%CE%99%CE%91%CE%9D%CE%97%CE%A3%20%2010.10.jpg?itok=tppnSotN)
Δήμος Αθηναίων Αττικό Άλσος
Συνεχίζουμε να δίνουμε το παρών στο Αττικό Άλσος στο «2Ο Φεστιβάλ της Περιφέρειας Αττικής» στις παραστάσεις που διοργανώνονται. Ενημερώνουμε και ευαισθητοποιούμε τους επισκέπτες.
Δήμος Καισαριανής 10/10/2023
Έπειτα από πρόσκληση του 4ο Δημοτικό σχολείο Καισαριανής πραγματοποιήθηκε δράση στο σχολείο. Έγινε ενημέρωση και παρουσίαση του προγράμματος σε 133 μαθητές.
Δήμος Ηρακλείου 11/10/2023
Έπειτα από πρωτοβουλία του Δημάρχου Ηρακλείου κ Μπάμπαλου πραγματοποιήθηκε δράση στο 1ο Δημοτικό σχολείο Ηρακλείου. Έγινε ενημέρωση και παρουσίαση του προγράμματος σε 285 μαθητές. Το παρών έδωσε ο Αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος κ Δημητρόπουλος.
Δήμος Αχαρνών 11/10/2023
Έπειτα από πρόσκληση του 10ο Δημοτικό σχολείο Αχαρνών πραγματοποιήθηκε δράση στο σχολείο. Έγινε ενημέρωση και παρουσίαση του προγράμματος σε 247 μαθητές.