Δράσεις με ΔΗΜΟΥΣ // Πρόγραμμα Επιβράβευσης Ανακύκλωσης (2-4 Οκτωβρίου)
![](/sites/default/files/styles/800x445/public/2023-10/10%CE%BF%20%CE%94%CE%A3%20%CE%97%CE%A1%CE%91%CE%9A%CE%9B%CE%95%CE%99%CE%9F%CE%A5%20%2004.10.jpg?itok=2pCYDU8O)
Δήμος Αθηναίων Αττικό Άλσος
Συνεχίζουμε να δίνουμε το παρών στο Αττικό Άλσος στο «2Ο Φεστιβάλ της Περιφέρειας Αττικής» στις παραστάσεις που διοργανώνονται. Ενημερώνουμε και ευαισθητοποιούμε τους επισκέπτες.
Δήμος Ηρακλείου 04/10/2023
Πραγματοποιήθηκε δράση στο 9ο Δημοτικό σχολείο Ηρακλείου. Έγινε ενημέρωση και παρουσίαση του προγράμματος σε 170 μαθητές. Το παρών έδωσε ο Αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος κ Δημητρόπουλος.
Δήμος Ηρακλείου 04/10/2023
Πραγματοποιήθηκε δράση στο 10ο Δημοτικό σχολείο Ηρακλείου. Έγινε ενημέρωση και παρουσίαση του προγράμματος σε 130 μαθητές. Το παρών έδωσε ο Αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος κ Δημητρόπουλος.
Δήμος Καλλιθέας 04/10/2023
Υλοποιήσαμε δράση ενημέρωσης – ευαισθητοποίησης στο 15ο Δημοτικού σχολείου Καλλιθέας, ενημερώσαμε 230 μαθητές του σχολείου για τα οφέλη της ανακύκλωσης και για το πρόγραμμα μας.
Δήμος Διονύσου 04/10/2023
Υλοποιήσαμε δράση ενημέρωσης – ευαισθητοποίησης στο ΕΠΑΛ Διονύσου, ενημερώσαμε 180 μαθητές του σχολείου για τα οφέλη της ανακύκλωσης και για το πρόγραμμα μας.